Abonament na telefon stacjonarny w Orange

telefon stacjonarny w Orange_2

W ofercie telefonii stacjonarnej Orange występuje pięć taryf spośród których ostatecznego wyboru może dokonać klient. Pierwszą z nich jest taryfa Plan Bez Ograniczeń, która umożliwia wykonywanie nielimitowanych połączeń telefonicznych na polskie, amerykańskie oraz kanadyjskie numery komórkowe.

Dodatkowo w grę wchodzą nielimitowane rozmowy z numerami stacjonarnymi w kraju oraz niektórych państwach. Cena abonamentu Plan Bez Ograniczeń rozpoczyna się od kwoty 69 złotych. Z kolei Plan Na Każdy Dzień pozwala dzwonić za darmo i bez limitu na numery stacjonarne w Polsce, USA oraz Kanadzie.

telefon stacjonarny w Orange_1

Dodatkowo za połączenia na numery komórkowe będziemy musieli zapłacić 0,20 zł brutto, jeśli chodzi o rozmowy krajowe. Koszt takiego abonamentu w Orange rozpoczyna się od kwoty 49 złotych. Osoby, które z telefonu stacjonarnego korzystają przede wszystkim wieczorami oraz w weekendy z pewnością zainteresowaniem obdarzą Plan Na Każdy Wieczór i Weekend. W obrębie wyboru pozostają także taryfy tj. Plan Na Każdą Kieszeń oraz Plan Dla Każdego.

Comments are closed.